Programma

WEEK-END 1:
13-14-15 MAART

‘TEMPS JADIS’
RENAISSANCE- EN BAROKPERIODE,
17E – 18E EEUW.
VRIJDAG 13 MAART 20U
KERK SAINT-MARTIN

CONCERT 1
‘RIVAGES BAROQUES’

Ensemble Tempus: Sarah Théry, Kacper NowakAkram Ben Romdhane en Nyllo Canela.

Programma: Purcell, Monteverdi, Vivaldi en Rameau, in originele arrangementen, met uitstapjes naar traditionele muziek, jazz en improvisatie.

ZATERDAG 14 MAART 20U
KERK SAINT-MARTIN

CONCERT 2
‘VISIONS GOLDBERG’

Irina Lankova, piano, met video-projecties van Isabelle Françaix.
Programma: ‘Goldbergvariaties’, het meesterwerk uit de Barok van Johann Sebastian Bach, een multimedia-concert met een inleiding door de historicus Mathieu Bertrand over het 1000-jarig bestaan van de kerk Saint-Martin.

ZONDAG 15 MAART 6U
KERK SAINT-MARTIN

CONCERT 3
‘LUMIÈRES DE L’AUBE’

Concert-meditatie met viola da gamba door Robin Pharo, een onuitgegeven programma met werken uit de 17e eeuw van Sainte-Colombe en Marin Marais. Een tijdloze ervaring.

ZONDAG 15 MAART 15U
AGBIERMONT

MUZIEKATELIER VOOR DE FAMILIE

met Sarah Théry en Nyllo Canela. Twee instrumenten die al bestaan sinds het begin der tijden: zang en percussie, een boeiend atelier voor de hele familie.

WEEK-END 2:
20-21-22 MAART

‘ÉTERNITÉ’
KLASSIEKE PERIODE & BEGIN VAN DE ROMANTIEK, EIND 18E – BEGIN 19E EEUW
VRIJDAG 20 MAART 13U
KERK SAINT-MARTIN

CONCERT 4
‘AU TRAVERS DES SIÈCLES’

voor de scholen van Beauvechain in samenwerking met het CC Beauvechain, met Raphaël MeulemansAlice van Leuven en Ye Chen.

ZATERDAG 21 MAART 18U en 18U45
KERK SAINT-MARTIN

GELEID EN INTERACTIEVE BEZOEK VAN DE KERK

door de theatergroep ‘La sacrée bonne adresse’, in het Frans.

Bezoek om 18u00 :
volzet

Bezoek om 18u45 :

ZATERDAG 21 MAART 20U
KERK SAINT-MARTIN

CONCERT 5
‘LA MUSIQUE ÉTERNELLE’

Tatiana SamouilNicolas DupontLuc Tooten, Han Bin YoonMarc SabbahGergely Kota en Irina Lankova.

Programma: de mooiste meesterwerken van Mozart, Beethoven en Schubert, uitgevoerd door internationale solisten, en afgewisseld met voorgedragen teksten.

ZONDAG 22 MAART 10U-17U
AGBIERMONT

MASTER CLASS VIOOL

Voor het publiek toegankelijke lessen door Tatiana Samouil (laureate van het Tsjaikovski-concours, de Koningin Elisabethwedstijd, enz.). Fantastische ervaring voor het publiek, of u nu viool speelt of niet.

WEEK-END 3:
28-29 MAART

‘ÈRE DU TEMPS’
ROMANTISCHE EN MODERNE PERIODE, 19E – 20E EEUW
ZATERDAG 28 MAART 18U
VERT GALANT

GELEID BEZOEK VAN DE KERAMIEKEN

De keramieken van Max van der Linden, toegelicht door André Terlinden.

ZATERDAG 28 MAART 20U
KERK SAINT-MARTIN

CONCERT 6
‘LES RACINES’

Orchestre Royal de Chambre de Wallonie, o.l.v. Marc Coppey, tevens solist cello, solist viool Daniel Kogan. Programma: de mooiste muziek uit de 2e helft van de 19e eeuw en uit de 20e eeuw, met wortels in de voorafgaande eeuwen. Dvorak, Saint-Saëns, Tsjaikovski, Schnittke, Barber en Bartók.

ZONDAG 29 MAART 16U
KERK VAN NODEBAIS

WANDELING & CONCERT 7
‘MUSIQUE FRANÇAISE’

in samenwerking met CC van Bierbeek en LUCA School of Arts.
Roel Dieltiens met zijn vrienden en studenten in een programma rond een meesterwerken van de Franse kamermuziek: ‘Introduction et Allegro’ voor harp, fluit, klarinet en strijkkwartet van Ravel.

ZONDAG 29 MAART 18U
KERK SAINT-MARTIN

CONCERT 8
‘LE TEMPS DE JAZZ’

in samenwerking met CC Beauvechain et Relais Jazz.
De jazzsaxofonist Bernard Guyot en zijn vrienden in een heel origineel programma met nieuwe arrangementen van werken van Belgische klassieke componisten, van Roland de Lassus tot Eugène Ysaye